Rysunkowe pasmo gór

O nas

Banda jest pomysłem dwójki doświadczonych instruktorów narciarstwa – Ewy Silskiej i Franka Teodorczyka.

Rysunkowy obrazek przedstawiający bandę narciarską

Ewa

Ewa jest trenerem narciarstwa II klasy, absolwentką AWF w Warszawie oraz SGGW. Doświadczenie instruktorskie zdobywała w Towarzystwie Narciarskim, później w Warszawskim Klubie Narciarskim, gdzie pracowała od reaktywacji aż do 2011 (od roku 2008 współprowadziła grupę przedszkola narciarskiego), kiedy razem z Frankiem Teodorczykiem założyła Bandę Narciarską. Prywatnie mama dwóch córek: Hani (11 lat) i Marysi (9 lat). Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu leśnym.

Marta

Marta – dziewczyna po AWF . Wieloletnia instruktorka narciarstwa zjazdowego specjalizująca się  w uczeniu najmłodszych. Lata pracy z dziećmi utwierdziły ją w przekonaniu, że jest to jej przeznaczenie. W konsekwencji skończyła też pedagogikę. Wieloletnia organizatorka wyjazdów, eventów, wycieczek i przedszkoli narciarskich.
W bandzie od samego początku. Z Ewą łączy ją prawdziwa narciarska przyjaźń.
Wcześniej mieszkała w różnych częściach kraju – od mazur po Warszawę, teraz na stałe w Gdańsku. Tutaj tworzy szczęśliwą rodzinę z Marcinem, Jędrkiem i Stefanem.
Kiedy nie szkoli to jeździ na deskorolce, słucha muzyki z winyli a najchętniej to śpi :)
Od tego roku chciałaby aby jej znajomi i przyjaciele z Trójmiasta dołączyli do wielkiej rodziny Bandy narciarskiej.

Franek

Franek pracuje z małymi narciarzami od 2001 r. Potrafi z każdej czynności zrobić niesamowitą przygodę. Najbardziej lubi stawiać z nimi pierwsze kroki na nartach, budować wielkie tory przeszkód…  A kiedy narciarze są już samodzielni na stoku, przejmuje ich Ewa.
Jest absolwentem AWF w Warszawie. Doświadczenie instruktorskie zbierał w Warszawskim Klubie Narciarskim od 2001. Od 2006 kierownik przedszkola narciarskiego. W 2011 wraz z Ewa Silską założył Bandę Narciarską. Na co dzień kontroler ruchu lotniczego.