O nas

Narty to dla nas nie tylko wyniki, zawody, współzawodnictwo, ale przede wszystkim kształtowanie narciarza, jego umiejętności, charakteru, zachowania w grupie w nowym, nieznanym dla nich środowisku. Naszym zadaniem jest wyszkolenie samodzielnego narciarza. Poprzez naukę, zabawę i przebywanie w grupie mały narciarz staje się bohaterem nie tylko dla nas, dla rodziców czy dziadków. Staje się prawowitym członkiem Bandy, Narciarskiej Bandy już na całe życie.


Banda jest pomysłem dwójki doświadczonych instruktorów narciarstwa – Ewy Silskiej i Franka Teodorczyka.

Ewa jest trenerem narciarstwa II klasy, absolwentką AWF w Warszawie oraz SGGW. Doświadczenie instruktorskie zdobywała w Towarzystwie Narciarskim, później w Warszawskim Klubie Narciarskim, gdzie pracowała od reaktywacji aż do 2011 (od roku 2008 współ prowadziła grupę przedszkola narciarskiego), kiedy razem z Frankiem Teodorczykiem założyła Bandę Narciarską. Prywatnie mama dwóch córek: Hani (6 lat) i Marysi (4 lata).

Franek pracuje z małymi narciarzami od 2001 r. Potrafi z każdej czynności zrobić niesamowitą przygodę. Najbardziej lubi stawiać z nimi pierwsze kroki na nartach, budować wielkie tory przeszkód…  A kiedy narciarze są już samodzielni na stoku, przejmuje ich Ewa.
Jest absolwentem AWF w Warszawie. Doświadczenie instruktorskie zbierał w Warszawskim Klubie Narciarskim od 2001. Od 2006 kierownik przedszkola narciarskiego. W 2011 wraz z Ewa Silską założył Bandę Narciarską. Na co dzień kontroler ruchu lotniczego.

© Banda narciarska 2014